Zdravotná obuv pánska

Pánska zdravotná obuv pre lekárov  a zdravotnícky personál, vhodná aj do kaderníctva a holičstva. Obuv je kožená s koženou bandážovanou (mäkčenou) stielkou. 

Pánske zdravotné šľapky biele

 
37,00

Zdravotné šľapky 166 čierne

 
37,00

Obuv s koženou mäkkou stielkou EX 601 M biela

 
29,90

Kožené šľapky LM 20-02 modré

32,00 €
27,20

Pohodlné šľapky hnedé LM 20-02

32,00 €
27,20

Pánska kožená obuv LM 20-02 čierna

32,00 €
27,20

Pánska zdravotná obuv biela

 
45,00

Pánska zdravotná obuv biela 202 M

 
40,00

Sandále kožené LM 20-01 modré

32,00 €
27,20

Pánske šľapky L22 410 čierne

 
35,00

Pánske šľapky L22 410 hnedé

 
35,00

Uzavretá obuv w21-952 čierna

 
27,00

Pánska obuv zdravotná

Pánska obuv je určená pre mužov, ktorí vyhľadávajú módne trendy a pritom zohľadňujú kvalitnú a zdraviu prospešnú obuv. V sekcii Pánska obuv nájdete aj elegantné letné modely určené pre každodenné nosenie. Obuv je vybavená koženou tvarovanou stielkou.

Pánske zdravotné šľapky: Ortopedická a pracovná obuv pre každého

Vaše nohy zohrávajú kľúčovú úlohu vo vašom každodennom živote, a preto je dôležité venovať im náležitú pozornosť. Ak hľadáte spojenie medzi pohodlím, zdravím a štýlom, naša ponuka pánskych zdravotných šľapiek, ortopedických šľapiek a pracovnej obuvi je pre vás ideálnym riešením.

Pánske zdravotné prezuvky

Pánska zdravotná obuv je skutočne ideálnou cestou, ak chcete, aby vaše nohy v práci slúžili dlho a tiež im chcete dopriať zdravie a výnimočné pohodlie. Obujte sa kvalitne do zdravotnej obuvi z nášho e-hopu.

Zdravotné šľapky pánske do zamestnania aj na voľný čas

Pánska zdravotná obuv ponúka vysoko kvalitnú a pohodlnú obuv pre mužov. Nájdete tu pánske zdravotné šľapky a tiež zdravotnú pracovnú obuv.

Pánske zdravotné šľapky

Naša kolekcia pánskych zdravotných šľapiek je navrhnutá tak, aby poskytovala optimálnu podporu pre vaše nohy. S rôznymi dostupnými štýlmi a dizajnmi, môžete byť si istí, že nebudete musieť obetovať štýl za účelom pohodlia. Naše zdravotné šľapky sú vyrobené z kvalitných materiálov a sú navrhnuté tak, aby zmiernili tlak na nohy a chodidlá, čo je obzvlášť dôležité pre tých, ktorí trpia rôznymi problémami nôh.

Pracovná obuv

Ak vaše povolanie vyžaduje dlhodobé státie alebo dlhý čas strávený na nohách, je dôležité, aby ste mali pracovnú obuv, ktorá poskytuje optimálnu podporu a pohodlie. Naša kolekcia zdravotných šľapiek pre dlhodobé státie je navrhnutá tak, aby pomáhala ľuďom v povolaniach, ako sú zdravotníci, kaderníci, kuchári a ďalší, zvládnuť náročné pracovné dni s minimálnou záťažou na nohy a chrbticu.

Pohodlná zdravotná obuv pánska

Aj páni využijú kvalitnú pracovnú obuv. Je to prostriedok k lepším pracovným výkonom a hlavne pocitu komfortu v rámci celého dňa. Obuv využijete aj počas vonkajších vychádzok, kde oceníte najmä jej koženú kvalitnú klenbu podporujúcu pocit pohodlia.