Zdravotná obuv pre zdravotnícky personál

Kožené zdravotné šľapky biele

 
43,00

Zdravotné topánky biele

 
43,00

Kožené zdravotnícke šľapky biele

 
39,00

Dámska kožená obuv biela STE 666

 
39,00

Zdravotné šľapky OC W20-03 biele

 
39,00

Dámska pohodlná obuv OC W20-02 biela

 
39,00

Pohodlné šľapky OC L20 06 biele

 
39,00

Dámske zdravotné pohodlné šľapky čierne

 
21,90

Ortopedické sandále biele

 
24,90

Zdravotnícka obuv - šľapky biele

 
9,90

Zdravotná obuv šľapky biele

 
35,00

Zdravotnícke šľapky biele

 
41,00

Zdravotná obuv na suchý zips biela

42,00 €
29,00

Zdravotné šľapky biele

 
23,00

Dámska zdravotná obuv šľapky béžové

42,00 €
29,00

Zdravotné šľapky biele

39,00 €
29,00

Zdravotná obuv s korkovou stielkou béžová

12,90 €
11,00

Zdravotné šľapky modré

12,90 €
11,60

Zdravotné korkové šľapky biele

 
12,90

Zdravotné šľapky s korkovou stielkou

 
12,90

Ortopedické šľapky s uzavretými prstami

Ortopedické šľapky dámske biela

37,00 €
29,00

Zdravotné a ortopedické šľapky sú vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov. Investujte do svojho zdravia a presvedčte sa sami, že nami ponúkaná ortopedická obuv je skutočne to najlepšie pre vaše zdravé nohy.

Ortopedická obuv vyrobená z kvalitnej prírodnej usne

V kategórii dámskej zdravotnej obuvi vám ponúkame kvalitnú a pohodlnú obuv pre ženy na všetky príležitosti spĺňajúce náročné kritériá pre zdravé obúvanie. Nájdete u nás dámske zdravotné šľapky, sandále, zdravotné šlapky s plnou špicou, ortopedické topánky a tiež dámsku pracovnú obuv.

Máte problémy so správnou chôdzou a bolí vás chrbát pri dlhšom pobyte v práci? Dámske zdravotné šľapky sú určené práve pre riešenie vašich problémov. Zdravotná obuv je hodná na pohodlné a zdravé chodenie je šitá z najkvalitnejších materiálov. 

Obuv by nemala byť len módnym doplnkom. Jej primárnou úlohou je chrániť nohu pred nepriaznivými vplyvmi vonkajšieho prostredia a umožniť pohodlný a zdravý pohyb. Dámska zdravotná obuv Syréna spĺňa požiadavky pre zdravé obúvanie, a navyše eliminuje chyby nôh.

Zdravotná dámska obuv na suchý zips

V sortimente nášho e-shopu si môžete vybrať kvalitné zdravotné topánky aj obuv na suchý zips. Niekedy potrebujete mať topánku pevne na nohe, aby sa vám nestalo, že sa uvoľní. Pätný pásik a zapínanie na suchý zips zaistí, že zdravotná obuv fixuje a zabezpečí vždy pevný a istý postoj. 

Zdravotná obuv je vhodná aj pre osoby, ktoré sú vystavené zvýšenej záťaži nôh napr. zdravotné sestry, kaderníčky, servírky, predavačky, kuchárky, učiteľky a iné podobné profesie. Obuv je kožená s koženou mäkčenou stielkou.

Pohodlná zdravotnícka obuv obuv dámska Syrena

Dámy šetrite svoje nohy a využívajte na pracovisku zdravotnícku obuv. Počas dňa aj pri sedavejšom zamestnaní oceníte pohodlie, ktoré poskytuje dámska zdravotnícka obuv. Zdravotné a ortopedické dámske šľapky podporia správnym spôsobom klenbu vašich nôh a zabránia tak nepríjemným stavom, ku ktorým dochádza počas nosenia bežných topánok. Otvorenosť obuvi zaručuje maximálne pohodlie, z ktorého sa budete tešiť dlhú dobu. Vyberte si z našej širokej ponuky modelov.

Zdravotná obuv pre kaderníčky

Kaderníci trávia väčšinu pracovného času postojačky, sadajú skôr výnimočne. Preto by určite mali voliť pracovnú obuv, ktorá je vhodne tvarovaná, z prírodných a alergénnych materiálov a nešmýka sa. To je pri práci s vodou zásadné.

Ortopedické šľapky a zdravotná obuv

Zdravotné šľapky s koženou stielkou

Hľadáte pre seba alebo pre váš personál naozaj kvalitné zdravotné šľapky, vyberte si u nás! Ponúkame vzdušné, ortopedické šľapky z koženého materiálu. V viacerých farebných prevedeniach. Doprajte vašim nohám oddych a kúpte si kvalitnú obuv pre zdravotníkov.

Naša ortopedická obuv dámska spĺňa všetky parametre obuvi so zvýšeným zdravotným účinkom a prispieva tak k zlepšeniu zdravia ich nositeľov. Mám obrovský výber z mnohých druhov za priaznivé ceny! Vyberte si ortopedické šľapky dámske a urobte si radosť už dnes.

Zdravotná obuv Syrena je ideálnou cestou k tomu, aby Vám vaše nohy  slúžili dlho. Vyrába sa z kvalitných a zdravotne nezávadných materiálov, preto je vhodná na každodenné používanie.

Zdravotná pracovná obuv je určená do zamestnania a je vhodná ako obuv pre zdravotníkov, kuchárov, kaderníkov alebo všade tam, kde sú chodidlá vystavené dlhodobej záťaži.

Dámska zdravotná obuv

Chcete si miesto neustálej elegancie dopriať trochu zdravého chodenia, ktoré uľaví vašim nohám? Zdravotné dámske topánky sú nutné pre každú ženu, ktorá je vo svojom zamestnaní stále na nohách, alebo má zdravotné problémy. Zdravotné topánky si môžete vybrať v rôznych farbách, veľkostiach. Ponúkame módne dámske topánky vhodné na veľa príležitostí.

Zdravotné šlapky pre lekárov a zdravotnícky personál

Zdravotné šlapky sú kategóriou obuvi vhodnej najmä pre ľudí, ktorí majú určenú bielu obuv ako pracovnú (zdravotné sestry, lekári, laborantky, kuchári) a nie je im ľahostajná kvalita obuvi, v ktorej trávia väčšinu dňa.

Základné požiadavky na zdravotne nezávadnú obuv 

Najdôležitejšou úlohou obuvi je ochrániť nohu pred nepriaznivými vplyvmi vonkajšieho prostredia a podporovať jej základné fyziologické funkcie ako sú státie a chôdza.

Obuv zdravotná môže tiež zabezpečiť čiastočnú elimináciu vrodených alebo získaných vád nôh, alebo naopak podieľať sa na ich vzniku. Zdravotná obuv môže napomáhať, ale aj obmedzovať fyziologické funkcie nôh.

Zdravotná obuv dámska nemusí byť len čisto biela

Biela farba je spojená so zdravotníctvom, sme na ňu zvyknutí v spojení so zdravotnou a ortopedickou obuvou. Biela farba dominovala aj vďaka tomu, že na bielom oblečení lepšie vidíte šmuhy a nečistoty. Hygienické predpisy a dôraz na čistotu platia dodnes. Ale zároveň sa mnohonásobne zdvihli možnosti udržiavania najvyššej možnej miery čistoty, ktorú zdravotníctvo vyžaduje. Preto sa nemusíte báť si zaobstarať veselšie farby. Dámska zdravotná obuv Syrena vám ponúka béžové a hnedé odtiene obuvi, ktoré budú v nemocniciach a ordináciách vítaným spestrením.

Obuv s ortopedickou vložkou (stielkou) 

Ortopedické vložky slúžia na korekciu deformít nohy a majú zaistiť správne postavenie nohy, prípadne odľahčiť preťažovanú oblasť. Správne použitie obuvi s ortopedickou vložkou (stielkou) dôjde k ústupu bolestí a taktiež sa zabráni ďalšej progresii stavu.

Pozdĺžne ploché nohy

Ploché nohy sú asi najčastejšie sa vyskytujúca získaná deformácia nôh objavujúca sa od najútlejšieho veku až do staroby. Významný podiel u tejto chyby je prikladaný genetickej dispozícii.

To, či plochá noha vznikne, však môže každý z nás podstatnou mierou ovplyvniť sám, napríklad správnym výberom obuvi ( obuv pre ploché nohy) a dobrou starostlivosťou.

Prečo je potrebné nosiť správnu obuv?

Veľkú časť obyvateľstva dnes trápia ortopedické problémy či už v ľahšej alebo ťažšej forme. Tieto problémy majú za následok nielen nepríjemné pocity pri chôdzi, bolesti a únavu nôh, otlaky na exponovaných miestach, ale aj podmieňujú nesprávné držanie tela, väčšie zaťaženie chrbtového svalstva, čím vznikajú bolesti chrbta, predovšetkým v oblasti bedrovej chrbtice, väčšie zaťaženie kĺbov dolných končatín atď. - vzniká tak, bludný kruh, ktorý možno odstrániť len používaním správne tvarovanej obuvy.

Ploché nohy majú vplyv na celé naše telo, ovplyvňujú postavenie piet, kolien, bedier, spôsobujú ich bolesti, rovnako tak ako bolesť chrbta. Nohám sa snažte vždy uľaviť nosením topánok s tvarovanou stielkou.

Riešenie, prevencia:

Základom ako predísť poruchám nôh je kvalitná zdravotná obuv pre ploché nohy s tvarovanou stielkou pre podporu klenby.